جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی برای ورزشکاران

معمولا در بین ورزشکاران متقاضیان زیادی برای جراحی بینی پیدا نمی شود . اما در همین حین ورزشکارانی که دارای شهرت می باشند متقاضی جراحی بینی هستند. بعضی از ورزشکاران که به صورت حرفه ای شغل خود  را دنبال می کنند کاندیدای مناسب تری برای جراحی بینی محسوب می شوند . به دلیل صدمات فیزیکی که در رشته ورزشی برای ورزشکاران وارد می شود درصد جراحی بینی در بین ورزشکاران زیاد می باشد .

جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی برای ورزشکاران یک جراحی پلاستیک است که طرفداران زیادی را به همراه خود دارد . به همین منظور جراحی بینی در ورزشکارانی که به طور متداول و همیشگی صدماتی به صورتشان وارد می شود ایجاد می شود .

ورزش هایی که پس از جراحی بینی نباید انجام داد

افراد برای اینکه تغییری در شکل و فرم بینی خود ایجاد کنند تصمیم به جراحی بینی می گیرند .جراحی بینی یک عمل بسیار سنگین محسوب می شود و به همین دلیل بیمار باید به مدت ده روز مراقبت های لازم را انجام دهد و به خوبی استراحت کند.

ایروبیک و جراحی بینی

پس از جراحی بینی پیاده روی امری مجاز می باشد. پیاده رودی باعث می شود که انعقاد خون رخ ندهد . از دویدن و هرگونه انجام  فعالیت ایبروبیک در زمان هفته اول پس از جراحی بینی جدا خودداری شود . به دلیل ورم بینی بعد از جراحی ،  ممکن است عمل نفس کشیدن به مدت دو تا سه هفته با اختلالاتی مواجه شود به همین علت انجام فعالیت و ورزش های سنگین در این برهه زمانی با مشکلات زیادی همراه است .

ورزش چه تاثیراتی بعد از جراحی بینی دارد .

به مدت 6 هفته زمان میبرد تا استخوان های بینی روند بهبودی را بگذرانند  . بعد از هفته اول بیماران به راحتی می توانند ورزش های آرام و متوسط خود را آغاز کنند . اما لازم به ذکر است در زمان بهبودی هیچگونه فعالیت سنگینی انجام نشود . هر ورزشی که ممکن است در آن عمل تماس رخ دهد به مدت 5 تا  6 هفته ممنوع می باشد  و از ورزش هایی که در زیر آفتاب انجام می شود به جدا باید خودداری کرد چون آفتاب سوختگی باعث بروز مشکلاتی در روند بهبودی می شود .

برخی از خدمات دکتر احمدرضا رجایی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

راه های ارتباطی دکتر احمدرضا رجایی

021-88195459

09120270703

تلگرام

اینستاگرام
منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر احمدرضا رجایی

 

پاسخ