کوچک کردن پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار می گیرند کاملا با یک هدفی این کار را انجام می دهند . بعضی از این اهداف عبارتند از

بزرگ کرن بینی

کوچک کردن بینی

برداشتن قوز بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی انحراف بینی

جراحی بینی استخوانی

پلیپ بینی

کوچک کردن پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

در عمل کوچک کردن پره های بینی   ، جراح بینی  یک قسمتی  را برش می دهد  تا به استخوان ها و غضروف ها برسد . برش اصولا در داخل بینی صورت می گیرد اما پس از عمل این برش غیر قابل رویت می باشد . بعد از اینکه جراح بینی غضروف ها و استخوان ها را اصلاح کرد . پوست و فرم بینی شکل جدیدی به خود می گیرد . البته این را هم باید گفت که نوع پوست دچار هیچ تغییری نمی شود . جراحی بینی می تواند با روش بیهوشی عمومی و یا بیهوشی موضعی انجام شود . جراح بینی بنابر این نوع عمل جراحی بینی نوع بیهوشی را انتخاب می کند .

کسانی که کلفتی پوست بینی آن ها بیش از اندازه است مثل بینی های گوشتی یا کسانی که پره های بینی آن ها  از حد معمول و طبیعی بزرگتر باشد با جراحی پره های بینی ، بینی آن ها فرم زیباتری به خود می گیرد .

تناسب و کوچک کردن پره های بینی در جراحی زیبایی بینی کاملا بستگی به مراجعه کننده دارد و این مراجعه کننده می باشد که متقاضی عمل کوچک کردن پره های بینی می شود . در واقع اگر پره های بینی کسی بزرگ باشد و احتیاجی به کوچک کردن پره های بینی باشد جراح بینی برش هایی را در کنار پره های بینی ایجاد می کند و با متد و روش خاص و ویژه ای کوچک کردن پره های بینی انجم می دهد . صورت گرفتن جراحی بینی کاملا ارتباط مستقیمی با تجربه دکتر دارد . چون هرچه جراح بینی تجربه بیشتری داشته باشد  می تواند با داشتن تمرکز زیادی این عمل را انجام دهد که بخیه و جای آن ها قابل رویت بعد از عمل نباشد . اما نتایج نهایی این روش زیبایی بینی به قدری است که در مقابل رویت شدن تاثیرات ضعیف کنار پره های بینی قابل گذشت می باشد  به همین علت در انتخاب جراح بینی خود باید دقت فراوانی داشت و به توصیه های قبل از عمل وی ، عمل کرد .

برخی از خدمات دکتر احمدرضا رجایی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

راه های ارتباطی دکتر احمدرضا رجایی

021-88195459

09120270703

تلگرام

اینستاگرام
منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر احمدرضا رجایی

 

پاسخ